Zakupy: Sleek, Hakuro, Revlon i inne.

15:27

Hej hej! :) 
Dziś wreszcie dotarła do mnie paczka ze sklepu cocolita.pl, gdzie poczyniłam ostatnio wcale nie takie małe zakupy kosmetyczne. Postanowiłam sobie jeszcze zaszaleć, zanim pojadę na porodówkę, a co mi tam! ;)

Zanim przejdę do rzeczy, chciałam jednak zaznaczyć, że były to moje pierwsze zakupy w sklepie Cocolita, ale na pewno nie ostatnie - jestem zachwycona kontaktem, obsługą, szybkością wysyłki oraz tym, że kosmetyki były rewelacyjnie zapakowane i oznakowane jako "fragile". Super! :)

Tak więc, zakupiłam następujące rzeczy: 
Czyli: pędzle, palety i inne kosmetyki, które mnie akurat zaciekawiły. A teraz, po kolei: 


Pędzle to: Hakuro H54, Hakuro H74 i Revlon Contour Brush. 

Dalej: tint i rozświetlacz a'la Benefit, kajal (wszystkie 3 kosmetyki firmy Technic), podkład Revlon Colorstay w kolorze 110 Ivory dla skóry suchej.normalnej i baza pod cienie firmy E.L.F. 

No i na koniec zostawiłam paletki. 3 z nich to Sleeki, a 2 - firmy Technic.

Paletki Technica wzbudzają w ostatnim czasie niemałe zainteresowanie w blogosferze - podobno swoją jakością przypominają Sleeka, a z racji tego, że miały ciekawie skomponowaną gamę kolorystyczną, postanowiłam je wypróbować - w końcu 11,90zł to całkiem zachęcająca cena. Wzięłam paletki w odcieniach UV (Ultra Violets) - mam nadzieję, że będą dobrze współpracować z moimi zielonymi oczami, oraz Metalix - nudy, trochę złota i szarości. Wersja podstawowa (ta baaaardzo kolorowa) do mnie nie przemawiała.

 No i Sleeki - obie wersje Ultra Matte, czyli Brights i Darks, oraz Oh So Special. Najzabawniejszy jest fakt, że nad tą ostatnią (OSS) najdłużej się zastanawiałam, a teraz najbardziej mnie zachwyca, ma naprawdę przepiękne odcienie na co dzień! :) Co do pigmentacji Sleeków, to myślę, że nie będę się jakoś specjalnie rozpisywać na ten temat. ;) Są świetne! 

Jeśli chcecie swatche lub recenzje któregoś z produktów - dajcie znać w komentarzu. Ze swojej strony obiecuję, że postaram się zrecenzować praktycznie wszystkie w/w kosmetyki. :)


You Might Also Like

11 komentarze