Otagowana: The Versatile Blogger Award .

17:11

Kolejny raz zostałam otagowana :), tym razem przez Justynę.

Zasady:
-każdy nominowany umieszcza na blogu nagrodę (logo) Versatile Blogger Award
-dziękuje nominującemu blogerowi u niego na blogu
-ujawniamy 7 faktów o sobie
-nominujemy 15 blogów
-informujemy o tym fakcie autorów danych blogów

Już raz pisałam 7 faktów o sobie, ale postaram się tym razem napisać coś innego. Na pewno nie będzie to łatwe i będę się musiała chwilkę zastanowić, no ale:
1. Uwielbiam dobre jedzenie - myślę, że większość mogłaby to o sobie powiedzieć. :) Moje ulubione danie to pizza, bezsprzecznie! Lubię też słodycze i na szczęście ciało mi pozwala na zaspokajanie moich cukrowych potrzeb. :)
2. Nie mam żadnych zgubnych nałogów (no chyba że pod nałóg podciągniemy kupowanie butów i kosmetyków kolorowych :). Zarówno jednych, jak i drugich mam naprawdę bardzo dużo ;). )
3. Uwielbiam perfumy z nieco wyższej półki - moje ukochane, już od 5 lat, to Black XS od Paco Rabanne'a. Lubię też klasyczny zapach Lacoste pour Femme, czy też np Idole od Armaniego.
4. Mam manię na punkcie różowych szminek. W żadnym innym kolorze nie czuję się tak dobrze, jak właśnie w różu (oczywiście tylko na ustach) - i to najlepiej jak najbardziej cukierkowym lub neonowym. :)
5. Lubię swoje nogi i często je podkreślam - najlepiej się czuję w krótkich (ale nie wulgarnych, oczywiście) sukienkach lub obcisłych spodniach.
6. W lipcu biorę ślub z moim ukochanym - jesteśmy razem już prawie 5 lat. 
7. Oprócz makijażu i kosmetyków, interesuje mnie też fotografia, malarstwo, koty, moda i wiele innych rzeczy. :)  Jestem bardzo wszechstronną osobą. :)

Taguję: 

Nie jest to może 15 blogów, ale wiele blogerek, które obserwuję, już robiło ten tag i nie widzę sensu, by miały go robić ponownie. :)

Jeśli macie ochotę zrobić ten tag, to zapraszam do wykonania go! Czujcie się otagowane przeze mnie i koniecznie zostawcie linka do notki w komentarzu. :) Chętnie zobaczę. :)You Might Also Like

5 komentarze