Wiosenne rozdanie - m.in. NYX Milk!

11:27

Witajcie!
Już dawno miałam zamiar zorganizować rozdanie, od jakiegoś czasu zbierałam nawet kosmetyki na tę okazję, a teraz mam dwa powody, by wreszcie je oficjalnie ogłosić, otóż: wiosna i ponad 50 obserwatorów! :) 

Co wchodzi w skład rozdania:
Jest to aż 18 rzeczy! Myślę, że są całkiem ciekawe, wszystko jest oczywiście nowe i nieużywane, kilka kosmetyków jedynie swatchowałam. 


A teraz, po kolei: 
Lakiery: Essence z wampirowej limitki - siwy z drobinami, 2 x Miss Sporty - czerwień i perłowa mięta, 2 x Virtual Fashion Mania - ciemny fiolet i brudna, kremowa mięta. 

Kosmetyki do ust: błyszczyki Fake Bake, Sparkle Babe w kolorze koralowym i Essence, Stay With Me (kolor Me & My Icecream), szminki Rimmel, 050 Beach Babe (tester, swatchowany) i Lovely, Pomadka Błyszczykowa nr 04 (swatchowana).

Kosmetyki do oczu: cień Astor Coutoure 660 Purple Passion (swatchowany), płyn do pigmentów Kobo (mam identyczny, polecam! tak samo dobry, jak Duraline z Inglota) oraz legendarna kredka NYX Milk (używam takiej samej na co dzień, jest rewelacyjna).

Kosmetyki do twarzy: rozświetlacz Technic (sama mam identyczny i polecam! używam go praktycznie codziennie), róż do policzków i ust Technic, podkład Bell Matte Control w kolorze 01 Beige, bibułki matujące ELF. 

I dodatkowo, kosmetyczka oraz lusterko Sleek. 

Co zrobić, aby wygrać? 
1. Obserwuj publicznie TEGO bloga.
2. Obserwuj publicznie bloga Hint Of Tint (klik).
3. Dodaj do paska bocznego avatar o rozdaniu wraz z odnośnikiem do mojego bloga: 
  4. Opcjonalnie - napisz notkę o rozdaniu (+ 5 szans). Nie musi to być notka o samym rozdaniu - możesz dodać informację o nim do swojej aktualnej notki na temat kosmetyków. Warto! :)
5. Zostaw komentarz pod notką z informacją, że bierzesz udział w rozdaniu oraz z linkiem do notki (jeśli takową napiszesz na swoim blogu).  

Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania, oczywiście. :)

Rozdanie trwa do 15.04.2013, a zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu trzech dni od tego terminu. :)

Pula kosmetyczna jest całkiem przyzwoita, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału. :)

You Might Also Like

58 komentarze