Korektor Bourjois Healthy Mix.

20:24

Witajcie!

Dziś co nieco na temat popularnego korektora Bourjois Healthy Mix Concealer.


Opakowanie tego korektora chyba każdy widział - jest to malutka, niepozorna tubeczka z czarną nakrętką. Materiał, z którego jest wykonana, jest transparentny, dzięki czemu widoczny jest kolor korektora oraz aktualna zawartość (ilość) kosmetyku. Dozownik to skośnie ścięty dzióbek z małą dziurką. 

W owym opakowaniu otrzymujemy 11ml produktu za 39,99zł (Rossmann).


Jest to lekki, nawilżający i beztłuszczowy korektor, idealny pod oczy. Zawiera w sobie owocowe ekstrakty, które rozświetlają i pielęgnują skórę pod oczami. W dodatku korektor przepięknie pachnie, aż ma się ochotę go zjeść, zdecydowanie uprzyjemnia to jego stosowanie. ;)

Dostępne są 2 kolory - 51 (który posiadam) i 52, nieco ciemniejszy. 


Odcień 51 jest jaśniutki i zawiera w sobie dużo żółtego pigmentu, dzięki czemu nadaje się do zakrywania sińców pod oczami - żółty pigment niweluje fioletowe tony.

Korektor jest bardzo lekki, ładnie stapia się ze skórą, tworząc delikatną, jakby pudrową, matową warstewkę. 

Powyżej widzicie efekt na mojej twarzy - mam tu jedynie korektor oraz tusz do rzęs. 

Jaka jest moja opinia? 
Wg mnie jest to bardzo dobry produkt - świetnie radzi sobie z zasinieniami naokoło moich oczu, a są one dość mocno widoczne. Korektor ładnie je zakrywa, mocno rozświetla tę okolicę i nadaje świeżości mojemu spojrzeniu. Na mojej (nietłustej) skórze trzyma się cały dzień bez najmniejszego problemu, nie blednie, nie roluje się. Zakrywa oznaki zmęczenia (o której bardzo łatwo przy 4miesięcznym dziecku ;)), dzięki czemu cała moja twarz prezentuje się lepiej. Ostatnio, gdy wychodzę, nakładam na twarz tylko podkład mineralny, korektor i tusz - i mam gotowy makijaż, lekki i świeży. 

Wg mnie korektor jest warty swojej ceny, polecam go każdej z Was, która lubi lekkie, a jednocześnie dobrze napigmentowane kosmetyki. ;)

Znacie ten korektor? Lubicie? A może macie jakiś inny hit pod oczy? Piszcie! ;)

You Might Also Like

20 komentarze