Multikolorowa paleta Technic Electric.

22:16

Witajcie!

Pamiętam, jak w styczniu skusiłam się na dwie palety Technica - złotawą i fioletową. To był zakup w ciemno, ale okazał się bardzo dobrą decyzją - palety są w ciągłym użyciu u mnie. Po jakimś czasie, w maju, stwierdziłam, że dokupię też podstawową wersję, która z początku mi się nie podobała - jednak za takie pieniądze aż żal nie wypróbować. ;) 


Opakowania tych palet to już standard, wg mnie nie różnią się niczym od Sleekowskich, jedynie logo i zdobienie inne, ale sama paleta to praktycznie jedno i to samo. Czyli - czarny mat. Tu mamy akurat naklejkę z rodzajem palety na wierzchu, co też jest pomocne w wyszukiwaniu palet w całym ich stosie. 

Cienie Technic, w przeciwieństwie do Sleeków, są ważne 36 miesięcy (Sleek - 12). 


Cienie w tej palecie są całkowicie perłowe. Jest to piękna, mocno rozświetlająca perła, idealna na lato. Generalnie nie każdy lubi perłę, dlatego warto wiedzieć, że w paletach Technic Electric nie znajdziecie najmniejszej namiastki matu. ;) 

Kolory są żywe, piękne. Jest mięta, turkus, piękne fiolety, rozświetlający żółty i odcienie różu. Każdy znajdzie w tej palecie coś dla siebie, bo jest tu nawet lekko miedziany, jasny brązik. 


Pigmentacja jest bardzo, bardzo dobra. Cienie mają też ciekawą konsystencję, niby są całkiem suche, a jednak delikatnie kremowe. Fajnie się je rozprowadza. Sprawdziłam kilkoma pędzlami i zdecydowanie najlepszy do ich nakładania jest elastyczny, koci języczek (malutki), którego zazwyczaj używam do bazy pod cienie. Pigmentacja na oku jest wtedy najlepsza. 

Warto dodać, że pod cienie Technic niekoniecznie potrzebna jest baza. Wielokrotnie nakładałam je bez niej i trzymały się bez szwanku przez caluuuuutki dzień. To chyba zasługa tej ciekawej konsystencji. 


Na koniec mogę dodać od siebie jedynie to, że polecam - wszystkie 3 palety (UV i Metalix - recenzja). Jest to bardzo fajna i tania alternatywa dla Sleeków. Cienie te nie odbiegają od nich jakościowo. Są też całkiem fajną konkurencją dla wielu innych firm.

Wszystkie 3 palety kupicie w sklepie Cocolita.pl - ceny są kuszące, bo kosztują one jedynie 11,90 za paletę, więc uważam, że są to grosze w porównaniu z ich jakością.

You Might Also Like

14 komentarze