Avon, Ultra Color Bold - efekt WOW?

09:19

Hej! 

Jakiś czas temu Avon wprowadził do sprzedaży nowe pomadki. Ja generalnie raczej lubię ich kolorówkę, mam sporo rzeczy od nich, m.in. moje ukochane podkłady rozświetlająco-antystresowe, więc stwierdziłam, że trzeba sprawdzić te nowe pomadki, bo klasyczną serię Rich bardzo lubię (i nie tylko tę, zresztą). 

Nowa seria to Ultra Color Bold. 


Podobno owe pomadki mają jakieś dziwne, innowacyjne, wykręcane(?) opakowanie, jednak ja swoje 2 sztuki otrzymałam w klasycznym opakowaniu, jak z serii Rich. 

Zdecydowałam się na początek na 2 odcienie - Hi-Def Plum i Berry Bold. 


W ofercie są oczywiście jeszcze inne odcienie, m.in jasne i soczyste, jednak ja powoli już przestawiam się na jesienny styl makijażowy i te kolorki idealnie wpisują się w ten stan. ;) Hi-Def Plum to ciemna, chłodna fuksja, wpadająca delikatnie w fiolet - na zdjęciach wyszła nieco zbyt jasna. Jest całkowicie kremowa, mocno napigmentowana i ma bardzo masełkową konsystencję. Nie oblepia ust, nie klei się, jest przyjemna. Berry Bold to przepiękna, chłodna czerwień - niezbyt jasna i niezbyt żarówiasta. Taki klasyczny odcień z niebieskimi podtonami. Na sztyfcie widoczny jest mikroshimmer, którego jednak nie widać na ustach po nałożeniu pomadki. Również jest kremowa i fantastycznie napigmentowana, czerwień aż "wżera" się w usta i ciężko się jej pozbyć. Ma nieco bardziej tępą konsystencję od Hi-Def Plum. 


Obie pomadki bardzo przypadły mi do gustu. Są świetnie napigmentowane i przede wszystkim - bardzo trwałe. Jak już lekko zaschną na ustach, to naprawdę ciężko się ich pozbyć. Do tego absolutnie nie wysuszają, ani nie podkreślają żadnych suchych skórek na ustach. Są na tyle kremowe, że nawet na ustach w gorszej kondycji będą się pięknie prezentowały. 

Cena jednej pomadki w promocji to około 10zł. Uważam, że warto, naprawdę warto. ;)

Ogromny plus dla Avonu za to, że odcienie w katalogu wyglądały tak samo, jak odcienie w rzeczywistości - a to się rzadko zdarza (niestety...). Nie wiem jednak, jak z innymi kolorami, ale moje są identyczne, jak te w katalogu. ;) 

Jak się Wam podobają te pomadki? Co myślicie o kolorówce z Avonu?

You Might Also Like

18 komentarze