Przepych na paznokciach - Avon Metallic Effects.

09:21

Hej!

Dziś post troszkę nietypowy, jak na mnie, bo lakierowy. ;) A rzadko się takie tutaj pojawiają - szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy był ostatni z tej tematyki. 

W każdym razie, ten kto mnie zna, ten wie, że lubię błyskotki. Taka sroczka ze mnie. ;) I od jakiegoś czasu poluje na lustrzane lakiery. Jeszcze nie spotkałam ideału w tej kwestii, tzn lakieru, który faktycznie byłby lustrzany (i raczej nie znajdę...), ale producenci emalii do paznokci prześcigają się w stworzeniu czegoś, co chociaż stało koło lustrzanego efektu. ;) 

Dziś więc, kilka słów o nowym lakierze firmy Avon - Metallic Effects. 


Jak tylko zobaczyłam je w katalogu, to stwierdziłam, że chcę. ;) Padło na odcień Gold Leaf, który jest pięknym, ale niezbyt ciemnym i niezbyt żółtym złotem - choć tak jest pokazany w katalogu. W rzeczywistości, kolor jest bardzo jasny i bardzo piękny. 


Nie jest to mój pierwszy lakier z "lustrzanym" efektem. Mam ich całkiem sporo. Jednak ten wygląda naprawdę pięknie. Mało w nim iskrzących drobinek, a efekt tafli jest całkiem zadowalający. 


Lakier ma dobry pędzelek, idealną konsystencję i łatwo się go rozprowadza. Bardzo szybko schnie i wystarczy jedna warstwa, aby całkowicie zakryć płytkę, jednak ja dla pewności położyłam dwie - skoro szybko schnie, to nie jest to żaden problem. ;) 


Na powyższym zdjęciu widzicie 3dniowe pazurki, 2 warstwy. Ciężko było mi uchwycić urok tego lakieru, ale musicie mi wierzyć, że na żywo prezentuje się o wiele lepiej. Cudownie odbija światło i bardzo rzuca się w oczy, widać go z daleka. Fantastycznie się komponuje z czarnymi ubraniami. Wygląda niezwykle elegancko. 

Efekt, szybkość schnięcia i trwałość na tyle mi się spodobały, że zamówiłam sobie jeszcze 3 odcienie - liliowy, brzoskwiniowy i błękitny. ;) Na pewno Wam o nich napiszę.; ;)

Jak się Wam podoba ten lakier? Lubicie takie, czy raczej nie?

You Might Also Like

14 komentarze