WYNIKI ROZDANIA!

18:52


Hej!

Czas na wyniki rozdania, które - zgodnie z tym, co napisałam pod notką rozdaniową - miały się pojawić dzisiaj. Jednak zanim je ogłoszę, chciałabym poruszyć pewną kwestię, mianowicie - szacunek dla mnie i mojego czasu. Rozdań pewnie będzie tutaj jeszcze wiele, ale na przyszłość proszę niektóre z Was, aby nie błagać pod każdą notką o wyniki, nie pytać o nie sto tysięcy razy itp itd, skoro wyraźnie napisałam, KIEDY będą... Uważam takie zachowanie za brak szacunku do mojego czasu i ogólnie do mojej osoby... 


No ale, starczy tego wywodu, czas na wyniki. Każda z Was dostała swój numerek pod notką rozdaniową. Losowanie odbyło się w internetowym generatorze liczb losowych, a taki jest jego wynik: 


A numer 7 to... 


Serdecznie gratuluję! Skontaktuję się z Tobą mailowo w ciągu tego tygodnia, abyś podała mi adres do wysyłki. Paczuszka zostanie wysłana po ostatnim weekendzie września, bo w tym tygodniu jestem bardzo - że tak powiem - zarobiona. :) 

A pozostałe uczestniczki zachęcam do obserwowania mojego bloga, bo wiele ciekawych tematów kosmetycznych i makijaży jeszcze przed nami. ;) 

You Might Also Like

13 komentarze