Forest Fruits.

13:05

Hej!

Dzisiejszy makijaż to propozycja dla zielonookich, choć te z Was, które mają piwne oczęta, też będą pięknie wyglądały w takich kolorach. <3 Zainspirowałam się owocami leśnymi, które uwielbiam - mamy tutaj jeżynowy eyeliner, połączony z odcieniami maliny, jagody, jest mocne rozświetlenie w wewnętrznym kąciku i brąz w załamaniu. Proste, ale piękne połączenie. Do tego obowiązkowo intensywna pomadka w podobnym odcieniu - dziś postawiłam na Sleek Matte Me w odcieniu Fandango Purple, która na moich ustach wychodzi mało fioletowa, ale kolor i tak bardzo mi się podoba, a do tego trwałość powala na kolana.

Zdecydowanie nie jest to mejkap na dzień, choć co kto lubi, być może znalazłyby się amatorki takiego mocnego oka w roli dzienniaczka. Niemniej jednak, na imprezę będzie idealny. A zbliża się sylwester! Powoli się przygotowuję do tego, aby zasypać Was propozycjami z duża ilością brokatu.


Jeśli macie jakieś prośby - piszcie. 
Teraz, gdy mam odpowiednie oświetlenie, aż mam ochotę ciągle coś malować. Nawet moje niezbyt piękne powieki dobrze wyglądają przy tej lampie. ;)

Jak się Wam podoba dzisiejszy mejkap?

You Might Also Like

9 komentarze