Kocie oko & jednorożcowe pazurki.

14:31


Hej!

Dziś pazurki i mejkap. Tytuł posta może brzmieć lekko infantylnie, no ale inaczej nie mogłabym go nazwać. ;) Aczkolwiek, mamy karnawał, więc hej!, można poszaleć. :) 

Zacznijmy od makijażu - postawiłam tutaj na rozświetloną i lekko wykonturowaną powiekę, mocno podkreśloną czarną, roztartą kredką. Stworzyło to  efekt kociego, wydłużonego oka - taki makijaż będzie idealny na wieczorne wyjście, randkę z mężem ;) czy chociażby szaleństwo w klubie. Usta delikatne, aby całość nie była przytłaczająca - jeśli jednak idziecie na jakąś typowo karnawałową imprezę, możecie postawić na mocniejsze usta. Np fioletowe, czerwone. :) 


Jeśli natomiast chodzi o paznokcie, to przyznam, że trochę mnie poniosła fantazja - są mocno lśniące i bardzo rzucają się w oczy. Takie cukierkowe pazurki. ;) Kolorystyka kojarzy mi się z jednorożcami, wróżkami i ogólnie - bajkowym światem. Jest bardzo karnawałowo. <3

Jeśli obserwujecie mojego pejdża, to na pewno widziałyście paznokcie, które miałam do wczoraj - długie holograficzne migdałki. Cóż, nie mogłam już wytrzymać z tą długością, skróciłam więc je, spiłowałam zdobienie i zrobiłam nowe - czyli tak naprawdę zrobiłam nowe paznokcie na starych. ;) Bez zrywania żelu, bez uszczerbku dla płytki - to mi się podoba. ;) 


Wczoraj wieczorem, gdy je zrobiłam, byłam pewna, że rano je zdejmę, bo to kompletnie nie mój style, ale... podobają mi się! Są takie wesołe, błyszczące, poprawiają humor w te smutne, szare dni. Na razie więc zostają ze mną. ;)

A na filmiku możecie zobaczyć, jak pięknie lśnią. <3 Kolor też jest o wiele lepiej odwzorowany, niż na powyższym zdjęciu - paznokcie są żywe, intensywne. 


Dajcie znać, co myślicie o takim mejkapie i takich pazurkach. :) 


You Might Also Like

13 komentarze