Makijaż krok po kroku: Lagoona.

14:05

Hej!

Na dzisiaj przygotowałam dla Was tutorial, a raczej - pictorial. ;) Jest to mejkap typowo imprezowy, bardzo karnawałowy, a jednocześnie przywodzi na myśl lato, wodę, może jest nawet lekko syreni? ;) Ale na pewno jest prosty, a bardzo efektowny! Zatem do dzieła. ;)


1. Przygotowujemy powiekę pod makijaż. 

2. Na całą powiekę ruchomą i dolną powiekę nakładamy turkusowy cień w kremie. 

3. Rozcieramy go takim samym odcieniem, ale matowym i prasowanym - to da nam efekt rozmytego, jakby przydymionego oka. ;) 

4. Linię wodną i obszar rzęs przyciemniamy oberżynową kredką, którą rozcieramy dokładnie, aby linie nie były wyraźne i graficzne, tylko mocno rozmyte. 

5. W węwnętrznym kąciku nakładamy odrobinę Duraline (lub innej bazy) i nakładamy sypki shimmer - ja wybrałam mieszankę turkusu, niebieskiego i fioletu. 

6. Przyklejamy sztuczne rzęsy, nakładamy korektor pod oczy i gotowe! 


Makijaż tego typu wygląda przepięknie, jest intensywny, niezwykle wibrujący i będzie się świetnie komponował z zieloną, piwną i brązową tęczówką. Shimmer w wewnętrznym kąciku cudownie się mieni - na żywo ten efekt jest niesamowity, zupełnie taki, jak na powyższym zdjęciu, ale po lewej stronie, gdzie kącik znajduje się poza głębią ostrości. ;)

Jak się Wam podoba?

You Might Also Like

21 komentarze