Kocham być kobietą!

16:12


Kobiecość. Pojęcie, które ma wiele imion i odsłon. Coś, co sprawia, że jesteśmy jedyne w swoim rodzaju. My - kobiety, mamy w sobie niepospolitą ilość miłości, uczuć i siły, gdy trzeba się nią wykazać. Umiemy być twarde, a jednocześnie płakać podczas filmu. Jednego dnia nosimy dres, drugiego szpilki i czerwoną szminkę. Zmieniamy się, ale zmianie nie ulega jedno - nasza kobiecość!


Czym jest dla mnie kobiecość? 

Kobiecość to chociażby nasz wygląd, bo to właśnie on w pierwszej kolejności sprawia, że ktoś postrzega nas w taki, a nie inny sposób. Kobiecość to piękne włosy, zadbane paznokcie, delikatny makijaż, sukienka lub szpilki i cudowne perfumy. Do tego odrobina biżuterii, elegancka torebka i voila! Nikt nie powie, że jesteś niekobiecą kobietą. ;) 


Kobiecość to także moja rodzina. Mój mąż i moja córka. Gdybym nie była kobietą, nie mogłabym być matką i żoną, a bardzo to kocham. To właśnie moje skarby sprawiają, że czuję się mega kobieco. 


Kobiecość to zbiór wszystkich cech, które sprawiają, że kobiety to takie wyjątkowe stworzenia. :) Złość na przemian ze śmiechem, łzy smutku na przemian ze łzami wzruszenia, z jednej strony obraza majestatu, a z drugiej dystans do samej siebie. To nic, że jesteśmy niskie i pozornie bezbronne - mamy za to silne głosy, które sprawiają, że trzęsie się ziemia, gdy krzyczymy. ;) Do tego mamy wielkie serducha, które dają najbliższym całe kilogramy miłości i cierpliwości. <3 Jesteśmy też najlepszymi przyjaciółkami innych kobiet - ta relacja też jest szczególna! 


Kobiecość to coś wspaniałego! 

Niedługo, razem z przyjaciółką, wybieram się na bardzo kobiece wydarzenie w Olsztynie - koncert Rzeczniepospolita Babska, na którym wystąpią olsztyńskie artystki i zaprezentują swoje talenty. Mam nadzieję, że będzie to niesamowite wydarzenie. ;) Koncert odbędzie się w olsztyńskim Amfiteatrze, 15.07., a organizatorem koncertu jest olsztyński MOK.

Jeśli jesteście z Olsztyna i macie ochotę się wybrać na ten koncert - dajcie koniecznie znać. Spotkamy się na miejscu i pobawimy się razem! :) 

A czym dla Was jest kobiecość?

You Might Also Like

0 komentarze