Liebster Award, nominacja od Szefowej Gangu! ;)

13:31


Cześć!

Nie mam kiedy zrobić dla Was jakiejś ciekawej recenzji, wróciłam do pracy i znów doba jest zbyt krótka, aby wszystko naraz ogarnąć. ;) Z pomocą przyszła jednak moja siostra, Szefowa Gangu, która nominowała mnie na swoim blogu do odpowiedzi na jej pytania w tagu Liebster Award. Wiele razy już odpowiadałam na ten tag, ale pytania są zawsze inne, dlatego chętnie podejmuję go ponownie. ;) 


1. Co najczęściej robisz, gdy masz chwilkę tylko dla siebie?
Co robię? To zależy od mojego nastroju i możliwości. Czasem się relaksuję w wannie, biorąc gorącą, aromatyczną kąpiel, czasem oglądam jakiś ciekawy film, czasem robię coś dla urody. Zdarza mi się też gotować, prasować, sprzątać szafę czy szafkę z kosmetykami. Różnie to bywa. ;) 

2. Kawa czy herbata?
Totalnie kawa! Kocham kawę, jestem całkowitym kawoszem, piję nawet 6 kaw dziennie, ale są to słabe kawusie z mleczkiem, rozpuszczalne, które w żaden sposób mnie nie pobudzają - niestety. ;) Piję je dla smaku i jestem od tego uzależniona. Teraz, gdy jestem na (-2kg w 1,5 tygodnia) diecie, kawa bardzo mi pomaga, bo bezcukrowa z chudym mlekiem świetnie zaspokaja moją potrzebę na jakąkolwiek śmieciową przekąskę, zwłaszcza w pracy. ;) Miłością do kawy zaraził mnie mój mąż - ponad 7 lat temu, gdy zaczęliśmy ze sobą być, nie przepadałam za smakiem tego napoju, a on go ciągle pił... W końcu i ja zaczęłam - i przepadłam. ;) Dzień bez kawy? Nie ma takiej opcji! ;) 

3. Gdybyś była w posiadaniu wehikułu czasu na jeden dzień, to w jaki okres historyczny i jakie miejsce się przeniosła, i dlaczego? 
Myślę, że wybrałabym XVII wiek. Dlaczego? Trudno powiedzieć, ale chciałabym zobaczyć tamtejsze stroje, domy, zwyczaje na własne oczy. To byłoby niesamowite doświadczenie. 

4. Gdyby jutro był koniec świata, to jak spędziłabyś dzisiejszy dzień?
Przygnębiające pytanie. ;) Wizualizacja ostatniego dnia życia mojego i mojej rodziny to coś, na co zdecydowanie nie mam ochotę w przepiękne, niedzielne popołudnie. ;) Ominę tę odpowiedź.

5. Jako dziecko wyobrażałam sobie, że w przyszłości będę...
Pilotem powietrznych sił wojskowych. Wiem, dziwny człowiek ze mnie. ;)

6. Jakie 3 cechy byś w sobie zmieniła? 
Wybuchowość, wyniosłość, czepialstwo. Nie jestem człowiekiem idealnym. ;)

7. Jaki jest Twój najlepszy sposób na chandrę?
Zakupy, słodycze, dobry drink wieczorem. A jak jeszcze połączę te 3 rzeczy, to szampański nastrój gwarantowany. ;) Całe szczęście, że rzadko mam chandrę i raczej nie muszę się aż tak pocieszać. ;)

8. Co byś zrobiła z pieniędzmi, gdybyś wygrała 5 milionów w Lotto?
Wybudowałabym swój wymarzony dom, Santos III od Lipińskich (klik) Kupiłabym dobry samochód mojemu mężowi i sobie. Otworzyłabym swój własny salon kosmetyczny (i tak to zrobię! ;)). Pozostałą kwotę zamroziłabym na lokacie i korzystała z procentów. ;) 

9. Gdybyś musiała spakować się w 10 minut i opuścić swój dom, nie wiedząc, czy kiedykolwiek do niego wrócisz, jakie 5 rzeczy zabrałabyś ze sobą? 
Wszystko zależy od okoliczności. Gdyby to była zombie apokalipsa (:D), zabrałabym zapasy, coś do obrony, lekarstwa, najpotrzebniejsze ubrania i wodę. W innych okolicznościach, byłyby to moje sprzęty - telefon, ultrabook, lustrzanka z osprzętem, tablet i czytnik ebooków. ;) 

10. Gdybyś mogła się przenieść do fikcyjnego świata książki lub filmu, jakie miejsce by to było i dlaczego?
No toć ba, że Hogwart. ;) Ja wiem, że list do Hogwartu do mnie po prostu  nie dotarł, został jakoś zablokowany po drodze. :D A tak poważnie mówiąc, to uwielbiam sagę o Harrym Potterze i to najchętniej w jego świat bym przeniknęła. Magia, różdżki, eliksiry - coś wspaniałego! 

11. Dokończ zdanie: "Gdy patrzę w lustro, widzę...".
Widzę siebie. Jedyną i niepowtarzalną. Szatynkę o jasnej cerze i zielonych oczach. Całkowicie zakochaną w mężu i córce. Widzę też, że mam nieco za dużo w brzuchu, ale pracuję nad tym. :D 

I tyle. ;) Jak się Wam podobają moje odpowiedzi? Nominuję każdego - odpowiadajcie na te same pytania w komentarzach, chętnie poczytam, co macie do powiedzenia na ten temat. :D

You Might Also Like

0 komentarze