OOTD Grey Boots.

16:38


Obiecałam Wam outfity, a więc będę je sukcesywnie wstawiać. Dzisiejsze zdjęcia to spontan - poprosiłam po prostu męża, żeby mnie sfotografował, gdy wróciliśmy z zakupów. 


W związku z moim outfitem wyszła śmieszna sytuacja. Ja wyglądam tak na co dzień, nie "wystroiłam się" - wygląd jest dla mnie bardzo ważny. Musi być kobieco, najlepiej elegancko, estetycznie. Taka już jestem, zależy mi na tym, żebym się dobrze czuła w swojej skórze, a gdy ubieram się "nie po swojemu", to czuję się jak flejtuch, dlatego nawet na zwykłych zakupach wyglądam porządnie.

No i właśnie - dziś mój mąż miał wolne, w związku z czym odwieźliśmy córcię do przedszkola i pojechaliśmy na miasto, a konkretnie do Lidla i do Biedronki (wow, ale szał). W Lidlu chodziłam między półkami, zbierałam zakupy do kosza, gdy nagle zauważyłam na sobie wzrok mężczyzny, na oko po 50tce, powiedziałabym, że w wieku mojego Taty. 


Mężczyzna ten patrzył się i patrzył, widziałam kątem oka, przez kilka minut. No niby nic szczególnego, zawsze się może zdarzyć taka sytuacja i pewnie nie utkwiłoby mi to w pamięci, gdyby nie reakcja jego, przypuszczam, żony. Podeszła do niego, złapała go gwałtownie za rękaw i zapytała, dość głośno, ciężko było nie usłyszeć: "Podobają Ci się takie sztuczne baby?!". Uśmiałam się, mój mąż też. ;) 

Wszystko okej, ale... co we mnie sztucznego?! :D


W ostatnim czasie stałam się fanką oversizowych płaszczy w stylu waterfall. Ważne, aby miały ładnie skrojone rękawy, w miarę przyległe, reszta może sobie luźno powiewać. Powyższy płaszcz kupiłam na allegro. Jest cienki, ale ma w sobie dużo wełny, dzięki czemu jest bardzo ciepły, mimo że nie jest zapinany. Czuję się w nim kobieco i elegancko. 


Nowością w mojej szafie są także kozaki - postawiłam na porządniejsze rozwiązanie. Skóra naturalna, klasyczny fason, piękny kolor. Mega wygodne, mega miękkie, jestem z nich bardzo zadowolona. W ostatnim czasie doszłam do wniosku, że wolę nieco wymienić zawartość mojej szafy - wyprzedałam część butów, które były ze skóry eko, aby kupić 1-2 pary ze skóry naturalnej w tym fasonie. W ten sposób mam mniej, ale lepsze. 


Jak się Wam podoba mój outfit?

You Might Also Like

0 komentarze