Co znalazłam pod choinką?

13:31Święta, święta i po świętach - jak to się zazwyczaj mawia. W tym roku święta zleciały naprawdę wyjątkowo szybko! W dodatku były to święta bezśnieżne - wiem, że wielu osobom ten fakt nie odpowiadał, ale ja nienawidzę śniegu, więc jego całkowity brak był mi na rękę. I wciąż jest. ;) Ale ale, nie o tym post. Dziś chciałabym Wam pokazać, co znalazłam pod choinką. Jeśli macie ochotę zobaczyć moje prezenty - to zapraszam! 


Od Siostry i Szwagra (klik!) dostałam buty biegowe Hi-Tec Flyaway w odcieniu charcoal/peach. Przyznam się, że sama je sobie wybrałam. ;) Tak miękkich i cudownie leżących butów sportowych nigdy wcześniej nie miałam na nogach. Są jeszcze przyjemniejsze, niż moje Dunlopki, które pokazywałam tutaj (klik).

Źródło - martes.pl

Rodzice wręczyli mi kopertę z pieniędzmi, które dołożyłam do moich odkładanych zaskórników i tym samym stanęłam przed dylematem w kwestii wyboru skórzanej, porządnej torebki. Nie mogłam się zdecydować, czy wybrać czerwoną w stylu vintage, czy klasykę w beżowym kolorze. Wybór pomiędzy dwiema poniższymi był bardzo trudny, ostatecznie jednak wybrałam beżową i miał to być prezent, który sama sobie zrobiłam, bo odkładałam na tę okazję pieniądze.

Źródło - 3-istore.com

I na tym byłby koniec, gdyby nie fakt, że mój mąż planował zrobić mi prezent z opóźnieniem - tak jak ja jemu, bo wciąż czekam na to, co dla niego zamówiłam. Do czerwonej torebki wzdychałabym pewnie długo, jednak mój mąż postanowił temu zaradzić - zamówił dla mnie także i czerwoną. W ten sposób za tydzień otrzymam obie. Yay. Przyznam szczerze, że dawno nie inwestowałam większej kasy w torebkę, więc bardzo się cieszę z tych dwóch. Wiem, że czerwona może się wielu osobom nie spodobać, bo jest dość ekstrawagancka, ale uważam, że będzie do mnie idealnie pasowała. Ja lubię klasyczne, kobiece ubrania i nieco bardziej ekstrawaganckie dodatki. 

Źródło - 3-istore.com

I to by było na tyle! Wiem, skromnie, nie ma tu góry kosmetyków ani perfum za pół tysiąca, ale są same przydatne i porządne rzeczy, z których bardzo się cieszę i które będą mi dobrze (i dłuuuuugo w przypadku torebek) służyć. 

A co Wy dostaliście? Pochwalcie się w komentarzach! :) 

You Might Also Like

0 komentarze