Hialuronowy Wypełniacz Ust - czy działa?!

21:29


Hialuronowy Wypełniacz Ust od DermoFuture to kosmetyk, który od dawna mnie ciekawił. Nigdy nie wierzyłam w takie produkty, ale mimo wszystko chciałam wypróbować ten kosmetyk na własnej skórze. Gdy więc przyuważyłam ten "wynalazek" na promocji w Rossmannie, stwierdziłam, że wypróbuję. Najwyżej będę miała nawilżający krem do ust, więc ostatecznie nic na tym nie stracę. Produkt jednak bardzo mnie zaskoczył! Jeśli chcecie wiedzieć, co i jak - czytajcie dalej, ale pewnie też będziecie zaskoczeni. ;) 


Hialuronowy Wypełniacz Ust z początku jest zapakowany w estetyczny kartonik, który jednak może odstraszać ze względu na znajdującą się na nim strzykawkę. Wiele osób połączy sobie nazwę z obrazkiem na opakowaniu i będzie się bało tego, co możemy znaleźć w środku. Ale spokojnie - wewnątrz znajduje się jedynie minimalistyczna tubka. 


Zarówno na kartoniku, jak i tubce znajdziemy te same informacje - skład oraz opis działania. Producent obiecuje zwiększenie objętości ust już po 5 minutach, a trwałe rezultaty po 28 dniach. W te drugie nie wierzę, a co do pierwszych - odniosę się do nich trochę niżej.

Wewnątrz znajdziemy kosmetyk o konsystencji lekkiego kremu, który bardzo przyjemnie pachnie. W składzie mamy tutaj różne substancje nawilżające i ochronne, a więc produkt powinien wpływać zbawiennie na nasze wargi. W przeciwieństwie do wielu smarowideł, tu nie musimy zbyt długo czekać na wchłonięcie się kosmetyku w usta.


Tak jak wyżej pisałam, nie należy się bać strzykawki. Nie ma mowy o żadnym ostrzykiwaniu się czy czymkolwiek podobnym. Krem aplikujemy na usta za pomocą ściętego dzióbka z dziurką. Żadna filozofia i nic innowacyjnego. 


No i teraz efekty! Widzicie to?! ;) Tak wyglądają  moje wargi po 5 minutach od nałożenia kremu. Różnica jest ogromna. Moje usta same w sobie są spore, ale po tym kremie są jeeeeszcze większe, pełniejsze, mocniej zaczerwienione. Do tego stają się nawilżone, wygładzone, idealne nawet pod najbardziej matową pomadkę.

Powyższy efekt "powiększenia" utrzymuje się u mnie przez dłuższy czas - zazwyczaj wspieram się dodatkowo moim ulubionym błyszczykiem (klik!), który również lekko wpływa na ukrwienie ust. Myślę, że trwa to 1-2h. Potem można znów zaaplikować krem na usta i efekt będzie taki sam - powiększenie i napięcie. 

Jesteście zaskoczeni efektami?! ;) 

You Might Also Like

0 komentarze