Listopad - co u mnie? Mobile Mix.

12:31


Czas na comiesięczny mobile mix! Co u mnie? Jak minął mi ten chłodny i ponury miesiąc? Jeśli jesteście ciekawi - zapraszam do oglądania! 


Paczucha od Yves Rocher - nie, nie współpraca, kupione za moje. ;) Ale 100zł za taaaaaki zestaw kosmetyków to naprawdę dobry deal. 


Poszukiwania płaszcza - obeszłyśmy z przyjaciółką całą Aurę w Ols i nic nie znalazłam! Ten powyższy rozwalił mnie na łopatki. :D Wyglądam w nim jak struś ze 100kg nadwagą, hahaha! Ostatecznie skończyło się na tym, że kupiłam sobie 2 wspaniałe płaszcze na allegro.


Zestaw do zadań specjalnych. ;) Naked3 - moja miłość! 


Moja córa i kotek koleżanki. Chyba czas na zwierzaczka. ;)


A tak spędziłam Andrzejki - za konsolą. Wiele jeszcze o mnie nie wiecie. ;)


Paczuszka od Diagnosis - serum do rzęs Regital i serum z witaminką C. Będziemy testować. Podkładam duże nadzieje w tych produktach.


Taaaaaki piękny widok nadarzył mi się podczas joggingu. Liście, mnóstwo liści i jeszcze więcej liści! Cóż za cudowna sceneria! 


Biżuterii nigdy dość. Na ten konkretny zestaw namówiła mnie przyjaciółka - nie był drogi (około 40zł), a prezentuje się niesamowicie. Łezki mienią się na wszystkie kolory tęczy! 


Comme Une Evidence Intense - cudowny zapach! Jest przepiękny! Kocham go całym sercem, ale zostawiam na nieco cieplejszą aurę. 


Piłeczka do skakania i ćwiczeń - prezent od męża. Uwielbiam! 


Moje ukochane botki w panterkę. Najwygodniejsze na świecie. 


Dieta daje efekty. Czuję się lekko i świetnie! Do celu jeszcze daleko, ale każdy dzień mnie do niego przybliża. Byle do wiosny! <3 


No i tak kończy się poparzenie olejem - ratowałam palec, nie czując, że krople spadły mi też na nadgarstek. Wynik? Palec cały i zdrowy, na nadgarstku fioletowe plamy. Ehh.


Ukochane Dunlopki. Śliczne, wygodne i dopasowane do mojej stopy. Idealne!


Fitness! Dziś też lecę, mam nadzieję, że pani Hania da nam niezły wycisk. ;)


OOTD. Był oczywiście na blogu. Ubóstwiam te kozaczki! 


Gnaj Do Celu w PRLu - gra zakupiona w Lidlu. Idealna na mroźne wieczory.

A Wam, jak minął listopad?

You Might Also Like

0 komentarze