Kolejne cudo za grosze - Sensique, Bronzing Powder 109 Ultra Bronze.

18:38


Pamiętam, jak kilka lat temu trudno było o sensowny bronzer. Wszystko było marchewkowe albo mało napigmentowane. Z czasem, dobrych produktów do konturowania pojawiło coraz więcej, a od jakiegoś czasu oferują je również nasze rodzime firmy - w dodatku w bardzo dobrych cenach. Konturowanie twarzy stało się bardzo pożądane, większość osób traktuje ten etap makijażu jak coś oczywistego i niezbędnego - jedną z takich osób jestem ja. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez porządnie wykonturowanej twarzy.


W związku z tym, gdy zauważyłam w Naturze nowe bronzery Sensique w promocji -40%, nie wahałam się. Wybrałam odcień 109 Ultra Bronze. Standardowa cena tego bronzera to około 9zł/12g, ale ja zapłaciłam za niego w okolicach 6zł - grosze! Produkt może nie grzeszy idealnym opakowaniem, bo zdecydowanie nie zasługuje ono na oklaski, ale przecież najważniejsze jest wnętrze, prawda? ;)


W środku znajdziemy matowy, bezdrobinkowy bronzer z wytłoczonym na środku słońcem. Ma piękny odcień - rzeczywiście chłodny, jednak nie wpadający w siny ani brudny. Bronzer jest stosunkowo ciemny - muszę się pokusić o porównanie go ze słynnym bronzerem Nubian Desert z Kobo, który również posiadam. Tutaj dostajemy zupełnie inną konsystencję - bronzer Sensique jest suchy, nie pyli, nie kruszy się, ale jest przy tym mocno napigmentowany. Dobrze nabiera się na pędzel, najlepiej współpracuje z puchaczami do konturowania. 


Bronzer bardzo ładnie się nakłada i blenduje. Dzięki swojej suchej konsystencji nie robi żadnych plam i dobrze scala się z podkładem. Trwałość na bardzo zadowalającym poziomie - nie znika, nie ściera się, na mojej twarzy utrzymuje się od nałożenia, do zmycia, czyli zazwyczaj nawet do kilkunastu godzin. 


Na twarzy wygląda naprawdę dobrze. Może tego tutaj nie widać, ale jest to dość ciemny bronzer, dlatego ja używam go w niewielkich ilościach, bo więcej mi nie potrzeba. Myślę, że będzie bardzo fajny na lato, gdy się opalę. 


Kiedyś nie spodziewałabym się, że za kilka groszy zdołam kupić przepiękny bronzer i to w dodatku w drogerii. Dziś jest to normą. W dodatku wspieramy rodzimą gospodarkę - bronzer Sensique został wyprodukowany przez firmę Hean. 

Czy polecam? Bardzo! 

A Wam, podoba się ten bronzer? 


You Might Also Like

0 komentarze