Wishlista 2016.

14:06Dawno nie było żadnej wishlisty - więc postanowiłam taką skonstruować. Lubię tworzyć wishlisty, ponieważ mam wtedy zebrane w jednym miejscu wszystkie rzeczy, jakie chciałabym kupić i w razie czego mogę się nią kierować podczas zakupów. O niczym wtedy nie zapomnę. ;) Oczywiście nie będzie żadnych linków, jedynie źródła zdjęć. ;) 


Botki Versace dla H&M - choruję na nie już od kilku lat. Ciężko je dostać, ale mam nadzieję, że uda mi się je znaleźć gdzieś w sieci. Są przecudowne! 


Prawo jazdy! Cholera, najwyższy czas. ;) Ileż można czekać? Ale to już plany, które będę realizować w Katowicach - nie będę się już zabierać za kurs w Olsztynie. 


Zoeva En Taupe & Cocoa Blend - obie bardzo mi się podobają, więc obie bym chciała. Nie jest to żadna poważna inwestycja, zatem z pewnością wkrótce ją spełnię. 


D&G L'Imperatrice - uwielbiam ten zapach. Muszę w końcu zakupić dużą, 100ml butelkę. 


Torebki Dissona - mam już dwie (klik), ale chciałabym jeszcze dwie powyższe. ;) 


Nike Air Max - kiedyś uważałam te buty za brzydkie, dziś mam na nie ogromną ochotę. I to właśnie na takie neonowo różowe. Idealne na wiosenny spacer! ;)


Szal LV - jestem w nim całkowicie zakochana. Beżowy jest wspaniały! 

Źródła zdjęć: klik | klik | klik | klik | klik

I to w zasadzie tyle na ten moment. W planach mamy jeszcze zmianę samochodu i rasowego kota, ale nie są to moje "zachcianki", tylko nasze wspólne, rodzinne, dlatego ich tu nie ujęłam. Na pewno zostaną zrealizowane. ;) 

A jak wyglądają Wasze wishlisty?

You Might Also Like

0 komentarze