Miękka słodycz. Silky Soft Musk z Avonu.

12:55


Zastanawialiście się kiedyś, jak może pachnieć najsłodsza odsłona piżma na świecie? Ja nie - dopóki nie zobaczyłam w katalogu Avon ich nowego zapachu. Silky Soft Musk jest nowością na wiosnę i teoretycznie powinien się wpisywać w takie ciepłe, delikatne klimaty. Jak jest w rzeczywistości? Jak pachnie Silky Soft Musk? Postaram się jak najlepiej opisać Wam tę woń. 


Silky Soft Musk to oczywiście odsłona białego piżma, jak sama nazwa wskazuje. Jest ono tutaj dość przodujące i mocno wyczuwalne. Oprócz niego, w kompozycji wg producenta znajdziemy wanilię i lilię. Zapach idealny dla osób lubiących ciepłe, słodkie, puchate wonie. Ja do takich należę, więc nie mogłam obok niego przejść obojętnie. 

Jak wg mnie pachnie Silky Soft Musk?
Jak ciepły, puchaty szlafrok, który zakładamy na zziębnięte ciało w zimny poranek. 
Jak przyjemne, poranne słońce, wyglądające spod zasuniętych rolet. 
Jak słodka, bardzo puszysta panna cotta. 

Zapach otula. Koi. Uwodzi słodyczą. Jest ciepły i puszysty, a przy tym lekki jak piórko. Piżmo wraz z wanilią tworzą miękką, jedwabistą kompozycję, którą uzupełnia w tle delikatna lilia. Z czasem, nuta piżma i lilii blednie, ustępując miękkiej, budyniowej wanilii. Zapach ma delikatną projekcję, nie dusi otoczenia osoby noszącej go zabójczą, aromatyczną chmurą. Trzyma się blisko skóry. Nie da się z nim przesadzić - jest tak miękki i lekki, że większa jego ilość wciąż nie przytłacza. 


Na skórze utrzymuje się kilka godzin, a na ubraniach przynajmniej dobę, choć - jak już wcześniej podkreśliłam - jest to zapach bliskoskórny, a więc trzeba się mocno "wwąchać", aby go wyczuć po dłuższym czasie. Trwałość, jak na cenę, jest naprawdę baaaaaaardzo zadowalająca.

To jeden z piękniejszych zapachów, jakie w ostatnim czasie poznałam. Jestem perfumomaniakiem, lubię codziennie pachnieć czymś innym, nie mam jednej, jedynej wody, której używałabym non stop. Przy tej zatrzymam się na dłużej. Osoba, która ją projektowała, trafiła idealnie w mój gust. W tym zapachu czuję się idealnie. W dodatku jest to woda na okrągły rok - będzie pasowała zarówno na zimne dni, jak i na ciepłe. Niesamowita kompozycja! 

Kupicie ją w sieci lub od konsultantki Avon za około 25zł/50ml. Cena kosmicznie niska, jak na taką kompozycję i trwałość. Jeśli lubicie słodkie, miękkie zapachy, to koniecznie ją powąchajcie! Lubicie takie zapachy? Czy raczej wolicie świeże?


You Might Also Like

0 komentarze