Świątecznie. :)

14:04

Jak to się mawia - "Święta, święta, i po świętach". ;)) 
Ale muszę przyznać, że tegoroczne były bardzo sympatyczne - ciche, spokojne, rodzinne. Takie, jakie ja osobiście najbardziej lubię. Czas upłynął w przyjemnej atmosferze. 
Następne święta będą już zupełnie inne - będą to pierwsze święta z naszą córeczką już na świecie (w brzuchu się nie liczy ;)). Jestem więc pewna, że będą jeszcze piękniejsze.

W tym roku choinkę - wyjątkowo - ubierał praktycznie tylko mój Tata. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, biorąc zwłaszcza pod uwagę fakt, że zrobił to facet :)) - choinka jest przepiękna! :)
U nas zawsze jest ona takiej wielkości, a do tego - obowiązkowo! - żywa. :)
Uwielbiam dawać prezenty moim bliskim :) - tu akurat dawałam Zosi, mojej siostrzenicy, a ta śliczna kobitka z blond włosami to jej mama, czyli moja starsza siostra. :) 

Z tej okazji postanowiłam zrobić sobie też nieco inny makijaż, niż zwykle - wszystko połyskiwało! Postawiłam na perłowe usta w kolorze zimnego różu oraz mrrrroźne oczy z dużą ilością drobinek. :) Chciałam, by mój makijaż mienił się delikatnie w świetle świec podczas kolacji. :)

Prezenty - jak zawsze - wyjątkowo trafione. Wszyscy stawiali na praktyczne rzeczy - uważam, że to dużo lepsza sprawa, niż jakieś ozdoby i inne duperele tego typu. :) 
Od rodziców dostałam kapcie w panterkę, pościel, pieniądze i górę słodyczy, a od siostry i jej męża:
Pędzle Ecotools (i mój ukochany zapach z Avonu, czyli Far Away)! Muszę przyznać, że są genialne. Już je uwielbiam, choć użyłam dopiero raz - na próbę. :) Dziękuję! :* 

Z narzeczonym postanowiliśmy nie robić sobie w tym roku prezentów - a to dlatego, że lada moment ma się urodzić nasza córcia i chcemy, w tych ostatnich samotnych dniach :D, wybrać się na romantyczną kolację we dwoje. :) I to będzie nasz wspólny prezent. 

A jak Wasze święta? Mam nadzieję, że były równie spokojnie i ciepłe, jak moje. :)

You Might Also Like

4 komentarze