Rossmann -40% - Rimmel i Maybelline.

20:48

Witajcie!

2 dni temu Rossmann kolejny raz ogłosił promocję w swoich sklepach na kolorówkę - tradycyjnie, -40%. Długo przedtem słyszałam zapowiedzi tej akcji, tak więc miałam kilka tygodni na przemyślenia, co mogłabym kupić. Dopisywałam coś na listę, po czym usuwałam i tak w kółko. Koniec końców, stwierdziłam, że pójdę na spontaniczne, szybkie zakupy bez żadnych list... Skończyło się na tym, że wzięłam jedynie dwie rzeczy - po dłuższym zastanowieniu się doszłam do wniosku, że niczego innego nie potrzebuję. 
Do domu wróciłam więc jedynie z: 
- podkładem Rimmel Wake Me Up w kolorze 100 - najjaśniejszy odcień, bardzo różowy, więc dla mnie strzał w dziesiątkę. Ładnie stapia się ze skórą i jest bardzo połyskujący - subtelna tafla Colorstay'a to pikuś przy drobinkach w tym podkładzie. Ja lubię taki efekt. 
- korektorem Maybelline Affinitone w kolorze 01 - korektorów pod oczy nigdy dość, a ja wciąż szukam swojego ideału, choć Healthy Mix jest jednym z lepszych. Być może Affinitone go dogoni. Jest bardzo jasny i ma świetne krycie. 

Po lewej - czysta twarz, po prawej - podkład i korektor. 
Jak widać, oba kosmetyki mają bardzo dobre krycie. 

Ogólne, pierwsze wrażenia na temat tych kosmetyków są u mnie bardzo pozytywne. Zobaczymy z czasem, jak będą się sprawować - możecie się spodziewać recenzji za jakiś czas. 

A jak wyglądają Wasze zakupy? Koniecznie się pochwalcie, co udało się Wam złowić! ;)

You Might Also Like

24 komentarze