Mobile Mix #2.

11:01


Hej!

Dziś kolejny mix zdjęć z telefonu. Muszę wyrobić w sobie nawyk uwieczniania różnych rzeczy moim Alcatelem, jakoś nie pamiętam o tym - ale czasem coś sfotografuję... ;) Takie posty są dla mnie w miarę wygodne, bo przesłanie zdjęć z telefonu na komputer trwa dużo krócej, niż z lustrzanki. 


A więc zaczynamy! ;) 


Moja córka ma wiele cech swojego Tatusia, ale z pewnością nie odziedziczyła jednej - lekkiego pedantyzmu, którym cechuje się mój mąż... ;) Jak widać na powyższym zdjęciu, moje dziecko woli bałagan, lub - jak to się mawia - artystyczny nieład. ;) Wiele osób korzysta z moich porad makijażowych, co jest dla mnie niesamowicie miłe i budujące - tutaj porównanie podkładów dla koleżanki: po lewej Pierre Rene Skin Balance, 20 Champagne, a po prawej Rimmel Wake Me Up 100 Ivory. 


Paczki i paczuszki - do testów oraz na spotkanie blogerek, które już niedługo, bo 08.03. ;) 


Przesyłka od Wizaż.pl - nowa maskara od Max Factora. Pierwsze użycie = efekt WOW! 


Żelki numer 2. Niby ładne, ale zdjęłam je po 3 dniach, bo to nie w moim stylu... ;) Teraz czekam na dostawę nowych tipsów (zamówiłam szpice) i zamierzam zrobić sobie szpiczaste frencze. ;)


Dzień jak co dzień, czyli dzień bez makijażu (i w bluzie dresowej, haha) - ale ostatnio spotkała mnie niemiła niespodzianka... Wysyp dziwnych wyprysków na prawej brwi... :/ Domyślam się, że to efekt hormonów. Na szczęście już schodzą. 


Paczka od Miraculum - mam wrażenie, że kurierzy robią sobie czasem żarty z klientów... Połowa kosmetyków rozsypana w drobny mak - na szczęście, reklamacja chyba zostanie uznana. 

A jak Wam minął tydzień? 
Dziś tłusty czwartek - zamierzam, mimo diety, pozwolić sobie na jednego pączka... ;) Tłusty czwartek to dla mnie dzień szczególnie słodki, ponieważ rok temu w ten dzień urodziła się moja córka - ale nie, nie kończy dzisiaj roczku, ponieważ jest to "święto" ruchome, które rok temu wypadało 07.02. ;) Już zawsze ten dzień będzie mi się kojarzył właśnie z moją największą słodkością - Oliwią. <3

You Might Also Like

15 komentarze