Mobile Mix #3.

20:51

Hej!

Czas na kolejny mix zdjęć z poprzedniego tygodnia. ;) Lecimy! ;) 


Dark Horse 1 tuż po zrobieniu - robocze zdjęcie. ;)


Cudowny kolor ust - zmieszane dwie pomadki z Flormaru (bardzo neonowy, zimny róż + siny fiolet). Te usta trzymały mi się przez wiele godzin, nawet po jedzeniu kolor wciąż był, i był, i był. ;) Uwielbiam pomadki z Flormaru. 


Selfie musi być. ;) Tym razem w samochodzie przyjaciółki, podczas wspólnego wypadu na zakupy. ;) Ostatnio moim ulubionym makijażem jest połączenie zdecydowanego koloru ust + mocno podkreślone rzęsy. I to mi wystarcza. Do tego klasycznie: podkład, puder (oba produkty w niewielkiej ilości), brwi, kontur. I tyle. ;)


Zdrowe słodycze? To możliwe. ;) Jeśli jeszcze nie próbowaliście suszonych daktyli, polecam! Są przeeeepyszne, uwielbiam je od bardzo, bardzo dawna - ten smak jest jedyny w swoim rodzaju, a do tego są bardzo słodkie. 


Truskawki! Wiem, że nie są polskie i oczywiście, że nie są takie pyszne, ale mimo wszystko - mniam! Kupiłam dla córki, ale moje dziecko pogardziło - trudno, więcej dla mnie. ;))) 


Drobne grzeszki - przeeeeepyszna!!! czekolada Wedel o smaku Creme Brulee. Sama słodycz. ;)


Zdobycze z Avonu - taki zestaw kosztował jedynie 30zł. Uważam, że się opłaca, bo dostajemy w tej cenie perfumy, tusz i lakier - wybrałam odcień Melon Mambo, spodziewałam się czegoś koralowego, a jestem mile zaskoczona, bo lakier ma odcień pięknej, truskawkowej czerwieni z mikroshimmerem. Nie mam żadnego podobnego w swojej kolekcji. I faktycznie schnie 30 sekund. Zapach znam, miewałam, więc chętnie do niego wrócę, a tusz - podobno jest fajny. ;)


Mówiłam już, że uwielbiam ciucholandy? Powyżej moje zdobycze - kosztowały ok 3zł/sztuka. Stan idealny! ;) Oprócz nich, kupiłam jeszcze wiele innych rzeczy - dla mnie, dla męża i dla córki, a za ogromną torbę ubrań zapłaciłam aż... 30zł. ;)

A jak Wam minął tydzień?

Jutro dzień kobiet. Z tej okazji razem z naszą grupą blogerek warmińsko-mazurskich zorganizowałyśmy spotkanie! Miło będzie się znów zobaczyć po kilku miesiącach - spodziewajcie się wkrótce relacji. ;)

You Might Also Like

12 komentarze