Relacja - III spotkanie blogerek z Warmii i Mazur.

21:21

Hej!

Przyszedł wreszcie czas na relację ze spotkania, o którym wspominałam jakiś czas temu.Spotkanie tym razem organizowałam ja z ogromną pomocą ze strony dziewczyn, bo sama nie ogarnęłabym wszystkiego przy moim grzdylu. ;)

Cały nasz "event" rozpoczął się o godzinie 12:00 w restauracji Awangarda Bis, skąd szybko się wyniosłyśmy do kawiarni Glamour, gdzie w pracy była tylko jedna, młodziutka i bardzo miła kelnerka - zaserwowała nam przeeeepyszną kawę (tak pysznej kawy jeszcze nigdy nie piłam! - miałam frappe z syropem miętowym i bitą śmietaną, cudo!) i nie miała nic przeciwko, abyśmy przyniosły sobie jedzenie ze Sphinxa, który też znajdował się obok. Tu kolejny plus, ponieważ kierownictwo restauracji Sphinx dało nam karty na wynos (zebrałam zamówienie od dziewczyn i odniosłam im wszystko) i zrealizowało nasze zamówienie (duże, około 15 porcji) w ekspresowym tempie 25 minut, mimo że mieli bardzo duży ruch - w końcu był to dzień kobiet, godziny popołudniowe. Jedzenie było świetnie zapakowane i opisane, aby każda z nas mogła dostać swoją porcję.

Naśmiałyśmy się, pogadałyśmy, poplotkowałyśmy.
Kawiarnia Glamour i restauracja Sphinx spisały się na medal!

Czas więc na zdjęcia!


...oraz krótki filmik:

Ogromne podziękowania należą się sponsorom, którzy umilili nasze spotkanie fantastycznymi upominkami: Oraz ogromne podziękowania dla:
Za profesjonalne utrwalenie naszej imprezy! 
Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się ponownie - dziewczyny, uwielbiam Was! 


Do następnego! ;)

You Might Also Like

10 komentarze