Papryczkowe usta - Wibo, Spicy Lip Gloss.

10:54

Hej!

Dziś przychodzę do Was z szybką recenzją błyszczyka z Wibo, o którym była mowa w poprzednim poście - chodzi mi oczywiście o Spicy Lip Gloss, który ma w sobie nutę papryczki chilli - ekstrakt ten ma za zadanie powiększyć nasze usta, poprzez stymulację ich. Ja powiększenia nie zauważyłam, ale przyjemne (a czasem nawet zbyt mocne ;)) mrowienie - owszem. Być może podziała na mniejsze usta. :) 


Spicy Lip Gloss występuje w całkiem sporej gamie odcieni, jednak moje oko przykuł nr 10 - bardzo ciekawy, przezroczysty błyszczyk z milionem kameleonowych drobinek. 


Jak widzicie na powyższym zdjęciu, zależnie od kąta padania światła, błyszczyk mieni się na różowo, pomarańczowo, srebrno, zielono i niebiesko. Efekt jest świetny, więc jeśli jesteście ciekawe, jak on się prezentuje na ustach - zjedźcie niżej. ;)


Błyszczyk został wyposażony w klasyczny, gąbeczkowy aplikator, niezbyt duży - nabiera odpowiednią ilość produktu, choć ja raczej przejeżdżam nim dwukrotnie po moich ustach, aby efekt tafli był intensywniejszy. 

Błyszczyk ten ma klasyczne opakowanie o pojemności 3ml - wg mnie, jest to niewiele i pewnie nie będzie zbyt wydajny. 
Uprzedzam pytanie. Te kropeczki nad moimi ustami to po prostu piegi. ;) 

No i nareszcie - efekt na ustach! Uważam, że jest prześwietny. Niezmącona niczym tafla z dodatkiem ogromnej ilości cudownych, mieniących się na różne kolory drobin! Cudo!

Błyszczyk się nie klei, ma standardową (w sam raz) konsystencję i równie standardową, jak na błyszczyk, trwałość. Poprawki w ciągu dnia są oczywiście nieuniknione i starcia z jedzeniem kosmetyk na pewno nie wygra, ale mimo wszystko uważam, że ten produkt jest warty uwagi. 

Dodatkowo, nie wysusza ust. Nie zauważyłam co prawda obiecanego efektu powiększenia, ale jak już wczoraj pisałam, mi na takim nie zależy, moje usta są wystarczająco pełne, abym była z nich zadowolona.

Reasumując - jest to przyjemny produkt na lato, który ładnie wygląda na ustach i fajnie je masuje. Pięknie mieni się w słońcu i jest bardzo lekki, dzięki czemu unikniemy obklejonych ust podczas upałów. ;) 

Myślę, że w przyszłości skuszę się na inne kolory. 

Jak Wam się podoba ten produkt? A może miałyście już styczność z tym błyszczykiem? 

You Might Also Like

11 komentarze