Black Smokey # Czarne Smoky

12:37

Hej!

Jedna z moich widzek słusznie zauważyła, że nie robiłam jeszcze tutorialu, który tak w zasadzie odzwierciedlałby moją blogową nazwę - czyli czarne smokey (lub, jak kto woli, smoky, ja jednak wolę tę pierwszą wersję). Do tego mocne konturowanie, tym razem bez różu. 

Wczoraj znalazłam zatem chwilę, aby nagrać tutorial i przy okazji zrobić kilka fotek. 


Użyłam bronzera dla ciemnych karnacji, aby efekt był wystarczająco intensywny - faktem jest, że lampy bardzo zjadają kolory i spłaszczają obraz, ale niestety nic się nie da z tym zrobić, tak już jest, tak działa sztuczne światło. ;) Dlatego tym razem postawiłam na bardzo ciemny bronzer, do tego duuuużo złotego rozświetlacza i naturalne, optycznie powiększone usta. 

Aktualne oświetlenie praktycznie mnie zadowala, choć mam pewne wątpliwości co do górnej lampy, która jest akurat lampą modelującą fotograficzną, w związku z czym jej światło nie jest białe - ale parasolka nieco to koryguje. Następnym razem chyba nieco rozjaśnię obraz, ale generalnie jestem zadowolona, kolory są dość dobrze odwzorowane, a buzia ładnie wymodelowana (właśnie dzięki tej ciepłej lampie). 
Jak się Wam podoba takie oko i takie oświetlenie? 

You Might Also Like

14 komentarze