Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa Woda Tonizująca.

19:15

Hej!

Czy Was też w ostatnim czasie mocno zainteresowała nowa seria Ziaji "Liście Zielonej Oliwki"? Ja zakupiłam 2 produkty zaraz po tym, jak te kosmetyki pojawiły się w sklepach i dziś będzie o jednym z nich, czyli o oliwkowej wodzie tonizującej z witaminą C. 

Przyznam szczerze, że ta woda zainteresowała mnie w ogromnym stopniu, ponieważ uwielbiam wszelkiej maści toniki i produkty do oczyszczania twarzy. Po dobrych doświadczeniach z tonikiem Manuka byłam pewna, że i woda mnie zadowoli.


Woda, podobnie jak tonik Manuka, znajduje się w ładnej, przejrzystej buteleczce z atomizerem, który psika bardzo delikatną mgiełką, więc nie ma tutaj mowy o bardzo mokrej buzi. ;) 

Seria Liście Zielonej Oliwki charakteryzuje się soczystymi, biało-zielonymi opakowaniami, a sama nazwa owej serii jest wypisana bardzo ładną, nieco infantylną czcionką. Obok widać symbol listka - łatwo więc odróżnić te produkty od innych. 


Woda przeznaczona jest do każdego typu skóry, można ją stosować pod makijaż (potwierdzam!), ma odświeżać, tonizować i rozświetlać skórę (dzięki zawartości witaminy C). W składzie znajdziemy wiele dobroczynnych substancji, takich jak ekstrakt z liści oliwkowych, panthenol i - właśnie - witaminę C. Woda ma więc także łagodzić, uspakajać skórę i chronić ją przed utratą wilgoci.


Sam skład jest z jednej strony dobry, a z drugiej - średni. Wszystkie obiecane ekstrakty znajdują się dość wysoko, rzecz jasna przed substancją zapachową, ale mamy tutaj także glikol propylenowy, na który wiele osób ma alergię, oraz hydantoinę, niezbyt sympatyczny konserwant. Nie ma za to parabenów. Mam więc w tej kwestii dość mieszane uczucia, ponieważ mogłoby być lepiej...


Przechodząc jednak do samego działania, muszę się zgodzić w 100% z obietnicami producenta. Przede wszystkim, woda świetnie odświeża skórę i zostawia ją gładką, oczyszczoną, złagodzoną. Do tego, po użyciu tego produktu, na skórze można wyczuć delikatnie nawilżającą warstewkę - dla mnie jest to ogromna zaleta tego produktu, ponieważ świetnie się sprawdza jako uzupełnienie standardowej pielęgnacji. 

Do plusów warto zaliczyć także estetyczne opakowanie, śliczny zapach (taki nieco perfumeryjny), wygodny atomizer, dostępność oraz cenę - za 200 ml trzeba zapłacić jedynie 7-8zł. Rewelacyjna cena. ;)

Ja jestem zadowolona z tej wody i używam jej z dużą przyjemnością.

A Wam, jak się podoba ten produkt i cała ta seria? 

You Might Also Like

10 komentarze