15 DZIWNYCH! pytań.

01:09

Cześć!

Dziś zapraszam Was na tag. Dosłownie przed chwilką zobaczyłam go u Świat Leny i stwierdziłam, że jest na tyle dziwny, że koniecznie muszę go zrobić u siebie. 

W odpowiedziach na niektóre pytania pomagał mi mąż. ;)

1. Czy masz jakieś przezwisko, którego używa tylko Twoja rodzina? 
Nie. Zawsze byłam i zawsze będę po prosu Kasią, w rodzinie nikt mnie nie nazywa inaczej. 

2. Czy masz jakieś dziwne nawyki?
Mam! Poprawianie błędów stylistycznych w zdaniach czy innych "byków" językowych, zaglądanie do lodówki podczas każdej wizyty w kuchni,  sprawdzanie kołdry i każdego zakamarka łóżka przed snem w obawie przed pająkami... Pewnie coś jeszcze by się znalazło. ;) 

3. Czy masz jakieś dziwne fobie? 
Owszem. Nikt nie może dotykać moich włosów. A jak mnie ktoś jeszcze za nie przypadkowo pociągnie, to mam natychmiastowy napad furii. Dziwne - wiem. Fobię pająkową (arachnofobię) przemilczę, bo nie ma w niej niczego dziwnego - cierpi na nią jakieś 90% populacji. ;)

4. Jaką piosenkę potajemnie uwielbiasz i śpiewasz, gdy jesteś sama?
Hmmm, potajemnie? Chyba nie ma takiej piosenki, która by mi się podobała jednocześnie będąc na tyle obciachową, aby ukrywać ją przed moim otoczeniem. ;)

5. Co Cię najbardziej irytuje?
Rozliczanie mnie z mojego osobistego, wolnego czasu, silne narzucanie swojego zdania, bulwersowanie się byle gównem i na odwrót, "jaranie się" tym samym, mylne postrzeganie czyichś priorytetów i oczekiwanie (albo wręcz wymaganie), że się te priorytety przesunie na rzecz jakiejś błahostki, brak zrozumienia dla obowiązków innych osób, wmawianie sobie czegoś i nakręcanie historyjek naokoło tego, dopisywanie ludziom - których się kiepsko zna - cech charakteru wziętych totalnie "z dupy", ingerowanie w czyjś wygląd i krytyka osobistych rzeczy... I takie tam. ;) 

6. Czy masz jakieś nerwowe nawyki? 
Gdy jestem czymś silnie zestresowana, to nie mogę spać. Czasem też jem słodycze. Moja cera z kolei lubi reagować na stres i nerwy wysypem niespodzianek na czole. Cóż, takie życie. 

7. Po której stronie łóżka śpisz?
Śpię na brzegu, żeby być bliżej mojej córki, której łóżeczko przysuwam na noc do naszego łóżka. W ten sposób jestem raptem 30cm od niej. Lubię tak, bo mogę ją w nocy dotknąć, albo w razie potrzeby np przykryć. 

8. Jaki był Twój pierwszy pluszak i jak się zwał? 
Moim pierwszym pluszakiem był cudowny, tęczowy psiak, którego gdzieś jeszcze mam na strychu w worach z zabawkami. Nie miał imienia - nigdy nie miałam nawyku nazywania moich zabawek. ;)

9. Jaki napój zamawiasz w kawiarni/restauracji?
W 90% przypadków jest to kawa, ZAWSZE z mlekiem, często z jakimiś dodatkami smakowymi. 

11. Jaką urodową zasadę wyznajesz, ale właściwie nigdy się do niej nie stosujesz?
Obrysowywanie konturu ust. Stosuję to u prawie każdej klientki, bo wiadomo - uwydatnia i podkreśla usta. U siebie jednak tego nie robię, bo mam z natury kształtne usta i zwyczajnie nie mam potrzeby obrysowywania ich. 

12. W którą stronę odwracasz twarz podczas prysznica?
Zawsze w stronę prysznica, uwielbiam, gdy woda spływa po mojej twarzy i włosach. 

13. Jakie niezdrowe jedzenie uwielbiasz i jesz je pomimo wszystko?
Pizza ponad wszystko, ale lubię też burgery, kebaby... No i słodycze - moje przekleństwo! 

14. Czy masz jakieś swoje ulubione powiedzenie, które ciągle powtarzasz?
Hmmm, wydaje mi się, że "o losie", którym zaraziła mnie moja siostra. Inne powiedzenia, których często używam, mogłyby być niecenzuralne i dlatego nie będę ich tutaj opisywać. :D 

15. W czym śpisz? 
W bokserce i bokserkach (jak to brzmi...), czasem dodaję do tego zestawu spodnie od piżamy. Nie sypiam w bluzkach z długim rękawem, czułabym się wtedy skrępowana (wiem - dziwne), poza tym jest u nas dość ciepło i chyba bym się ugotowała w czymś takim. ;) 

I to tyle! Jak się Wam podoba ten nietypowy tag?
Nominuję wszystkich chętnych. ;) Odpowiadajcie i dzielcie się swoimi postami w komentarzach, chętnie poczytam Wasze odpowiedzi na powyższe pytania. :)

You Might Also Like

8 komentarze