OOTD 06.02.15 - zakupy.

21:46

Hej!

Wrzucam Wam obiecany OOTD - popołudniem jechaliśmy z mężem na zakupy, więc postanowiłam od razu wypróbować moje nowe bucisze. Musicie mi wybaczyć, że zdjęcia są robione w domu i w dodatku z fleszem - no cóż, mój mąż nie zajmuje się fotografią, a na zewnątrz było już całkiem ciemno, gdy wychodziliśmy.

Moje nowe botki - które są dość krzykliwe - zestawiłam z kryjącymi legginsami (seria Heavy w H&M), dłuższą bokserką i bluzką termiczną oversize (zakrywa "tyłek"). Wszystko w czerni. Do tego karmelowy płaszcz, czarny komin i czarna torebka. No i oczywiście - wspomniane wyżej buty. Ich fason nie pozwala na zbytnie szaleństwa outfitowe, ale mi to nie przeszkadza. ;)

Uwielbiam takie oryginalne buty i czuję się w nich naprawdę świetnie. Nie zauważyłam, aby na zakupach jakoś specjalnie szokowały ludzi, tak więc chyba nie wyglądają aż tak strasznie. ;) Warto jednak wspomnieć, że mimo niemal monstrualnej wysokości (obcas ma 15cm, a platforma z przodu 5cm) są mega, mega wygodne i super stabilne! Chodziłam w nich po sklepach 3 godziny, stopy mnie nawet przez sekundę nie zabolały. ;) Także jestem bardzo zadowolona z zakupu. Botki na pewno będą mi jutro towarzyszyć na ostatnich zaliczeniach i egzaminach na studiach.
Jak się Wam podoba takie zestawienie?

You Might Also Like

23 komentarze