Chciejlista na najbliższe PÓŁ ROKU.

22:50


Hej!

Macie czasem tak, że w tym samym czasie "zachciewa" się Wam różnych rzeczy? Ja mam tak ciągle. Zazwyczaj są to drobiazgi, jednak ostatnio męczą mnie także nieco bardziej gadżeciarskie zachcianki. Stwierdziłam więc, że zrobię sobie krótką listę na ten temat, aby wiedzieć, na co odkładać "grosz do grosza". ;) Tym razem wyjątkowo mało kosmetycznie.Rower. I drugi rower - dla męża. I fotelik - dla córki. Żebyśmy mogli jeździć w cieplutkie dni na wycieczki. Mieszkamy w naprawdę pięknej okolicy i piknik na łonie natury byłby wspaniały, a wycieczka rowerowa zdrowa, krajoznawcza i... odchudzająca (dla mnie to ważne!). ;)Lenovo Yoga Tab 2. Gadżet, wiem. Ale chciałabym. Mam świetnego Ultrabooka z Lenovo, używam go właśnie w tym momencie, ale chciałabym coś jeszcze bardziej mobilnego, a jednocześnie na wystarczająco dobrych podzespołach, aby to jakoś chodziło. Ten wydaje się idealny! Tylko ta cena...


Łyżworolki. O mamo, kiedy ja ostatni raz jeździłam! Zapragnęłam ostatnio, ponieważ wciąż szukam idealnej dyscypliny sportu dla siebie, a rolki to coś pomiędzy rowerem, a bieganiem. ;) Przypomniało mi się, że mam jedne w domu, ale gdy wyciągnęłam je z garażu, to okazało się, że są w takim rozmiarze, że pasują na mojego męża i jest jeszcze luz. Trololoooo... ;)


Paleta theBalm Balm Voyage vol 2. Czy ktoś jeszcze nie wie, że kocham kosmetyki theBalm? Tyle razy  o tym trąbiłam, że nie ta zachcianka nie powinna akurat nikogo dziwić. Paleta - kombajn. Chcę! Muszę mieć! Mąż obiecał mi na urodziny - zobaczymy, zobaczymy... ;) Obiektyw Sigma 30 f1.4. Aktualnie mam Canona 28 f2.8, Sigmę 17-50 f2.8 i Heliosa 58 f2 z efektem Petzvala. Zapragnęłam czegoś jaśniejszego, a ta Sigma jest idealna pod względem ogniskowej.


Beauty Blender. Tak, ten oryginalny. Przyszedł czas, że w końcu go zapragnęłam, bo pokochałam aplikację kremowych produktów gąbeczkami. A wersja micro jest po prostu przesłodka! 

I to chyba tyle na ten moment. Nie wiem, w jakiej kolejności będę realizować swoje pragnienia z tej listy, ale mam nadzieję, że wszystkie uda mi się zrealizować. ;) 

A Wy, macie jakąś chciejlistę na najbliższy czas? Piszcie migusiem! ;) 

You Might Also Like

0 komentarze