Jak powiększyć usta o 100%?

14:06


Cześć!

Czy problem niepełnych, wąskich warg dotyczy właśnie Was? Czy chciałybyście móc powiększyć swoje usta w domu i nadać im kształtu? Nie ma problemu. To wcale nie jest trudne. 


Zacznijmy od tego, że nie potrzebujecie niczego szczególnego do wykonania tego tutorialu. Jedynie pomadkę i konturówkę o ton ciemniejszą od niej, ale w tym samym kolorze. Jaki to będzie kolor, to już zależy od Was, możecie tak naprawdę pracować na każdym odcieniu - ważne, aby pomadka i kredka leżały w tej samej gamie kolorystycznej. Do tego rozświetlacz, odrobinka precyzji i troszkę cierpliwości, ale tylko troszkę. I nie zniechęcajcie się, jeśli za pierwszym razem Wam nie wyjdzie. 

No to do dzieła! 


Pierwszym krokiem jest odpowiednie wypielęgnowanie ust. Musicie zadbać o to, aby Wasze wargi były gładkie, nawilżone, pozbawione suchych skórek. Najlepszy będzie peeling z miodu i cukru lub wyszorowanie ust szczoteczką do zębów (ewentualnie tkaniną frotte). 


Kolejny etap, to obrysowanie ust konturówką. Na powyższym zdjęciu widzicie, jak to powinno wyglądać w stosunku do "gołej" strony ust. Musicie wyjść kredką delikatnie poza granice Waszych ust, ale kontur wciąż musi dotykać warg. Nie wychodźcie za daleko! ;) 


Obrys powtarzacie na drugiej stronie ust. Już jest wizualna różnica, prawda?


Teraz ściągacie kredkę delikatnie do środka ust, aby kontur nie oddzielał się później za mocno od wypełnienia. Możecie zrobić to kredką, możecie zrobić to pędzelkiem, a nawet palcem. 


I teraz kolej na pomadkę. Pamiętajcie musi być o ton jaśniejsza od konturówki! Wypełniacie nią cały kontur, delikatnie nachodząc sztyftem na zewnętrzne linie, aby - ponownie - kontur nie odcinał się od wypełnienia. Usta muszą mieć na sobie delikatny gradient w stylu ombre, ale bardzo łagodny. 


Kolejnym etapem jest przypudrowanie ust, co nada im dodatkowo matowego wykończenia oraz utrwali makijaż - jest to dobra opcja, gdy przygotowujecie się do wyjścia. 


Na koniec odrobina rozświetlacza na łuk kupidyna, czyli środek górnej powieki. Ja wklepuję go palcem, ale śmiało możecie użyć pędzelka, wybór należy do Was. 


I to już koniec. Wystarczyło kilka kroków, aby bardzo mocno powiększyć usta  i nadać im idealnego kształtu. Do mnie takie usta nie pasują, bo moje naturalne są wystarczająco duże w stosunku do mojej buzi, ale nie zwracajcie na to uwagi. Ważny jest sam tutorial. ;) 


Podobają się Wam takie usta, czy wolicie naturalny wygląd? 

You Might Also Like

0 komentarze