Catrice Eyebrow Filler - hit czy kit?

12:57


Cześć Wam! 

Czy, podobnie jak ja, macie manię na punkcie ogarniętych brwi? Ja nie wyobrażam sobie wyjść z domu z mejkapem, ale bez delikatnie (lub mocniej) podkreślonych brwi. Gdy mam mało czasu na makijaż, idealnym rozwiązaniem jest żel koloryzująco-układający. Czy ten z Catrice się u mnie sprawdza? Dowiecie się poniżej. 


Eyebrow Filler to standardowo wyglądający produkt - koloryzujący żel, zamknięty w klasycznej, maskarowej buteleczce. Występuje tylko w jednym odcieniu, a jego koszt to około 12-15zł. 


Żel aplikuje się na brwi za pomocą małej szczoteczki z klasycznego włosia. Jest poręczna i niewielka, dzięki czemu można ładnie ułożyć włoski. Nabiera odpowiednią ilość produktu.


Odcień określiłabym jako średni i neutralny. Nie jest ani ciemny, ani ciepły. Będzie pasował większości osób. Efekt można stopniować - u blondynek wystarczy zapewne jedna aplikacja, a u osób z ciemniejszymi włosami można nałożyć więcej produktu. Ja na przykład nakładam go 2-3 razy, aby ładnie zgrywał się z naturalnym odcieniem moich brwi. 


Żel nie daje bardzo mocnego efektu. Układa i dyscyplinuje brwi, choć z wyjątkowo sztywnymi włoskami może sobie nie poradzić. Nadaje delikatny kolor, można nim łatwo uzupełnić braki we włoskach. Aplikacja jest wyjątkowo łatwa i przyjemna, dzięki czemu nawet laik poradzi sobie z tym produktem. Wypełnienie nim obu brwi trwa około 30 sekund, jest to zatem świetne rozwiązanie, gdy Wasz czas na makijaż jest bardzo okrojony. Trzyma się cały dzień, nie kruszy się i nie rozmazuje. 

Jest jeden minus - trzeba do niego mieć ukształtowane i zadbane brwi, inaczej efekt końcowy nie będzie ani ładny, ani za bardzo widoczny. Regulacja do podstawa. ;) 

Ja się bardzo polubiłam z tym produktem i używam go dość często, a teraz latem na pewno jeszcze częściej będzie lądował na moich brwiach, bo jest lekki i nie czuć go na twarzy. Aktualne opakowanie mam już na wykończeniu, czas więc na nowe - ale wczoraj akurat nie było go w Naturze. Może w tygodniu uda mi się dorwać. ;)

A Wy, znacie ten produkt? Czym wypełniacie brwi?

You Might Also Like

0 komentarze